Telefon kontaktowy +48 722 148 498
pav.mlynarczyk@gmail.com Nogat 19, 82-335 Gronowo Elbląskie

Szczegóły oferty

Odwierty pod pompy ciepła

Promocja15%
Zniżki

Jesteśmy zawsze gotowi do najlepszego rozwiązania Twojego problemu.

Szczegółowy opis oferty:

Oferowane przez DrillTeam w atrakcyjnych cenach i wykonywane na terenie województwa pomorskiego pionowe odwierty geotermalne do pompy ciepła cieszą się dużą popularnością. Dzieje się tak dlatego, że sondy zamontowane w otworze po zakończeniu wiercenia umożliwiają efektywne i ekonomiczne wykorzystywanie energii pochodzącej prosto z wnętrza ziemi. To przyszłościowa i rozsądna inwestycja na dziesiątki lat, która zwraca się w krótkim czasie i pozwala na skuteczny montaż ekologicznego systemu ogrzewania. Kluczowe jest jednak wykonanie geotermalnego odwiertu pionowego w prawidłowy sposób. Od firmy przeprowadzającej zlecone przez klienta prace w dużej mierze zależy jakość i efektywność pracy pompy ciepła. Dlatego warto zdecydować się na współpracę z profesjonalnym i doświadczonym przedsiębiorstwem takim jak nasze, którego pracownicy dysponują odpowiednimi umiejętnościami i wiedzą, a przy tym proponują dobre ceny.

W DrillTeam działamy z wykorzystaniem sprawdzonych metod wiercenia, bazując na wieloletnim doświadczeniu w branży. Przed rozpoczęciem działań przeprowadzamy dokładny wywiad i wykonujemy prace pomiarowe, na podstawie których realizujemy pionowy odwiert geotermalny do pompy ciepła. Zawsze uwzględniamy moc, jaką musi dysponować instalacja dla budynku o konkretnych wymiarach. Decydujemy także o liczbie odwiertów oraz głębokości sondy pionowej, co pozwala na podejmowanie działań gwarantujących bezpieczeństwo, trwałość i najwyższą efektywność urządzenia grzewczego.

Odwierty pod geotermalne pompy ciepła – najlepsza cena, najwyższa jakość

Wyzwaniem są również uwarunkowania gruntowe, dlatego geotermalne, pionowe odwierty dla pomp ciepła należy wykonywać przy użyciu nowoczesnych technologii i wyposażenia, które poradzi sobie nawet z bardzo trudnym, czy skalistym podłożem. Dysponujemy niezawodną wiertnicą i sprzętem o odpowiedniej mocy oraz optymalnych gabarytach, w związku z czym jesteśmy w stanie wiercić otwory w gruncie nawet na mocno ograniczonej przestrzeni.

Należy mieć bowiem świadomość, że realizowane przez DrillTeam na terenie województwa pomorskiego odwierty pod geotermalne pompy ciepła, których cena jest u nas konkurencyjna, wykonuje się najczęściej właśnie w takich lokalizacjach, gdzie brakuje miejsca na montaż kolektora poziomego. Jeżeli szukasz więc doświadczonej firmy przeprowadzającej tego rodzaju prace, koniecznie skontaktuj się z nami, aby ustalić szczegóły współpracy. Oferta jest kompleksowa, gdyż oprócz wiercenia zajmujemy się także m.in. zabezpieczeniem oraz uzbrojeniem gotowego otworu.

Zleć wiercenie pod pompy ciepła specjalistom z DrillTeam

Usługę, jaką jest wiercenie pod pompy ciepła geotermalne, świadczymy na rzecz prywatnych zleceniodawców, przedsiębiorstw czy instytucji publicznych. Jeśli zdecydujesz się na nasze profesjonalne wsparcie w wykonaniu pionowego odwiertu geotermalnego, spełnisz podstawowy warunek pozwalający na to, aby długimi latami cieszyć się bezawaryjną i wydajną pracą pompy ciepła. Warto się na nią zdecydować, bo jest obecnie jednym z najbardziej opłacalnych i ekologicznych rozwiązań grzewczych. Ponadto to sposób na ograniczenie wydatków na coraz szybciej rosnące ceny za energię. Zapraszamy do współpracy – podczas pierwszego kontaktu specjaliści firmy DrillTeam wyjaśnią Ci wszystkie kwestie techniczne związane z wierceniem i zaproponują najlepsze, dopasowane do potrzeb rozwiązanie!