Telefon kontaktowy +48 722 148 498
pav.mlynarczyk@gmail.com Nogat 19, 82-335 Gronowo Elbląskie

Szczegóły oferty

Pompy Ciepła

Promocja15%
Zniżki

Jesteśmy zawsze gotowi do najlepszego rozwiązania Twojego problemu.

  • Sonda Muovitech Turbo
  • Wykonanie odwiertu
  • Montaż wymiennika w odwiercie
  • Wypełnienie odwiertu obsybką kwarcową
  • Próby ciśnieniowe
  • Cena 75zł netto za metr

Szczegółowy opis oferty:

Z każdym kolejnym rokiem w naszym kraju obserwujemy coraz większe zainteresowanie pompami ciepła. Ich montażem, wraz z profesjonalnym wykonaniem pionowego odwiertu, zajmuje się nasza doświadczona firma DrillTeam. Istnieje kilka rodzajów tych urządzeń, jednak najbardziej sprawnymi i jednocześnie najtańszymi w eksploatacji są modele gruntowe. Charakteryzują się tym, że do ich zasilania używamy energii cieplnej z głębi ziemi – wierci się w niej otwory, w których następnie instalowane są specjalne sondy. Wyróżniamy kilka rodzajów wymienników gruntowych, ale najwięcej zalet mają kolektory pionowe. Zazwyczaj wykonuje się je w odcinkach stumetrowych.

Pompa ciepła z sondami pionowymi

Bardzo ważnym aspektem przy wykonywaniu kolektorów pionowych jest rodzaj wypełnienia przestrzeni pomiędzy wymiennikiem – tzw. sondą – a ścianką odwiertu. Nasza firma z województwa pomorskiego, wykonując montaż pomp ciepła oferuje wypełnienie wywierconego otworu termocementem, który tłoczony jest przez dodatkową rurkę iniekcyjną, od dołu odwiertu zapewniając 100% wypełnienie. Używamy do tego celu specjalistycznego sprzętu zakupionego u polskiego producenta, który gwarantuje nam poprawność wykonania cementowania. Termocement przez nas wykorzystywany posiada najlepszy na rynku parametr przewodnictwa cieplnego, co przekłada się na wyższą efektywność systemu grzewczego.

Sam wymiennik do pompy, zwany sondą, którego montażem się zajmujemy, zakupujemy od jednego z największych producentów na rynku. Posiada on opatentowany profil zwany profilem turbulentnym, który poprzez zawirowanie przepływu czynnika roboczego w wymienniku, zapewnia o 20% większy uzysk ciepła z gruntu, w stosunku do profili laminarnych.

Pompy ciepła cena montażu – pomorskie

Koszt realizacji takiej inwestycji uzależniony jest od wielu czynników. Z tego powodu nasza firma DrillTeam, działająca na terenie województwa pomorskiego, oferując montaż pompy ciepła, dla każdego zlecenia ustala cennik indywidualnie. Zapraszamy więc do kontaktu, podczas którego przedstawimy także wszystkie szczegóły techniczne związane z realizacją takiej usługi.

Wypełnienie odwiertu termocementem – 30zł/metr.

Cena za wykonanie połączeń poziomych pod pompy ciepła, montaż rozdzielaczy lub studzienek zbiorczych, wprowadzenie instalacji do pomieszczeń kotłowni, wypełnienie płynem roboczym (glikolem), jest ustalana indywidualnie dla każdej inwestycji.

Podane ceny są cenami netto.

Dodatkowo przygotowaliśmy atrakcyjne rabaty dla instalatorów, dlatego gorąco zachęcamy do podjęcia z nami współpracy.