Telefon kontaktowy +48 722 148 498
pav.mlynarczyk@gmail.com Nogat 19, 82-335 Gronowo Elbląskie

Szczegóły oferty

Pompy Ciepła

Promocja15%
Zniżki

Jesteśmy zawsze gotowi do najlepszego rozwiązania Twojego problemu.

  • Sonda Muovitech Turbo
  • Wykonanie odwiertu
  • Montaż wymiennika w odwiercie
  • Wypełnienie odwiertu obsybką kwarcową
  • Próby ciśnieniowe
  • Cena 75zł netto za metr

Szczegółowy opis oferty:

Pompy ciepła zyskują coraz większą popularność w naszym kraju. Istnieje kilka rodzajów tych urządzeń, jednak najbardziej sprawnymi I najtańszymi w eksploatacji są pompy ciepła gruntowe. Charakteryzują się tym, że do ich zasilania urzywamy ciepła z ziemi.  Wyróżniamy kilka rodzajów wymienników gruntowych, ale najwięcej zalet mają kolektory pionowe. Zazwyczaj wykonuje się je w odcinkach stumetrowych.

Pompa ciepła z sondami pionowymi

Bardzo ważnym aspektem przy wykonywaniu kolektorów pionowych jest rodzaj wypełnienia przestrzeni pomiędzy wymiennikiem – tzw. Sondą, a scianką odwiertu. Nasza firma oferuje wypełnienie termocementem, który tłoczony jest przez dodatkową rurkę iniekcyjną, od dołu odwiertu zapewniając 100% wypełnienie. Urzywamy do tego celu specjalisycznego sprzętu zakupionego u Polskiego producenta, ktory gwarantuje nam poprawność wykonania cementowania. Termocement przez nas wykorzystywany posiada najlepszy na rynku parametr przewodzenia ciepła.

Sam wymiennik, zwany sondą, zakupujemy od jednego z największych producentów na rynku. Posiada on opatentowany profil, zwany profilem turbulentnym, który poprzez zawirowanie przepływu czynnika roboczego w wymienniku, zapewnia o 20% wiekszy uzysk ciepła z gruntu, w stosunku do profili laminarnych.

Pompy ciepła – ceny

Wypełnienie odwiertu termocementem – 30zł/metr.

Cena połączeń poziomych, montaż rozdzielaczy lub studzienek zbiorczych, wprowadzenie instalacji do pomieszczeń kotłowni, wypełnienie płynem roboczym (glikolem), jest ustalana indywidualnie dla każdej inwestycji.

Podane ceny są cenami netto.

Rabaty dla instalatorów.

 

test