Telefon kontaktowy +48 722 148 498
pav.mlynarczyk@gmail.com Nogat 19, 82-335 Gronowo Elbląskie

Szczegóły oferty

Studnie ogrodowe

Promocja15%
Zniżki

Jesteśmy zawsze gotowi do najlepszego rozwiązania Twojego problemu.

Szczegółowy opis oferty:

Oferta naszej firmy jest kierowana zarówno do przedsiębiorstw, jak i klientów indywidualnych. Poza wykonywaniem dużych odwiertów przemysłowych czy montażem pomp ciepła proponujemy także wiercenie studni ogrodowych o niewielkich rozmiarach, zgodnie z potrzebami konkretnego zleceniodawcy. Zapoznaj się ze szczegółami naszej propozycji, sprawdź, czy to dobre rozwiązanie w Twoim przypadku i przekonaj się, dlaczego warto zaufać właśnie nam.

Kiedy studnia ogrodowa to dobry wybór?

Brak dostępu do infrastruktury wodociągowej nie musi być przeszkodą do wybudowania domu w wymarzonym miejscu czy zakupu urokliwej działki w ustronnej lokalizacji. Studnie ogrodowe, których wiercenie oferujemy, stanowią w takim przypadku świetną alternatywę dla podłączenia do lokalnej sieci. Zapewniają dostęp do wody i wygodne funkcjonowanie zarówno w budynkach mieszkalnych, jak i rekreacyjnych. Koszt ich wykonania w wielu przypadkach jest niższy niż w wypadku tradycyjnego przyłącza do lokalnej sieci.

Studnie ogrodowe to niezależne źródło wody. Każdy właściciel może korzystać z niego zgodnie ze swoimi potrzebami, bez względu na to, czy ma to być wykorzystywane do zaopatrzenia budynku mieszkalnego, czy też podlewanie roślin na działce rekreacyjnej. Do rozpoczęcia wiercenia i wykonania instalacji nie jest konieczny żaden specjalistyczny projekt czy pozwolenie. Wystarczy tylko zgłosić ten fakt do właściwego organu, aby wszystko odbywało się w pełni legalnie. Dzięki temu cały proces przebiega sprawnie i bezproblemowo, a woda zostaje doprowadzona do Twojej nieruchomości w możliwie krótkim czasie.

Dlaczego warto powierzyć wykonanie studni ogrodowej właśnie nam?

Nasza firma może poszczycić się już pięcioletnim doświadczeniem w wykonywaniu różnego rodzaju odwiertów. Każdy klient może liczyć na indywidualne podejście i wsparcie na wszystkich etapach współpracy. Przy wierceniu studni ogrodowych korzystamy wyłącznie z materiałów najwyższej jakości, co zapewnia trwałość proponowanych przez nas rozwiązań. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem renomowanych marek. Gwarantujemy, że będziesz mógł bezproblemowo używać wykonanej przez nas instalacji przez wiele lat.

Wszystkie zlecenia bez względu na ich zakres realizujemy kompleksowo, począwszy od przygotowania projektu z uwzględnieniem specyficznych uwarunkowań na konkretnej działce poprzez samo wiercenie aż po uzbrojenie odwiertu i przystosowanie do użytkowania gotowych studni ogrodowych. Udział inwestora w całym procesie jest ograniczony do niezbędnego minimum. Jesteśmy bardzo elastyczni i zawsze uwzględniamy indywidualne potrzeby każdego klienta, w miarę możliwości starając się do nich dostosowywać. 

Jak wygląda wiercenie studni ogrodowych w praktyce?

Profesjonalne wiercenie studni ogrodowych w naszym wykonaniu obejmuje kilka etapów. Pierwszy to szybkie wykonanie próbnego odwiertu w celu określenia położenia warstw wodonośnych w konkretnym miejscu. Następnie powstaje właściwy wykop o wcześniej ustalonej głębokości. W dalszej kolejności w otworze umieszcza się kolumnę rur studziennych. Wszystkie używane przez nas materiały otrzymały atesty do wody pitnej i są wyposażone w filtry szczelinowe, co czyni ich użytkowanie w pełni bezpiecznym.

Wolna przestrzeń między filtrami a ścianami wykopu zostaje wypełniona obsypką kwarcową. Kolejny krok po wierceniu to wykonanie izolacji, która zabezpiecza przed wpływem wód gruntowych i opadowych. Na końcu przeprowadzamy pompowanie pomiarowe i oczyszczające. Na każdym etapie prac uwzględniamy indywidualne potrzeby i wymagania klienta tak, aby ostateczny efekt w postaci gotowej, przystosowanej do użytkowania studni ogrodowej w pełni odpowiadał jego oczekiwaniom. Jeśli w tym czasie pojawią się jakieś trudności czy niespodziewane zmiany, z pewnością będziemy w stanie im sprostać.

Masz dodatkowe pytania dotyczące studni ogrodowych? Chętnie pomożemy!

Zapraszamy do kontaktu wszystkich zainteresowanych współpracą z nami w zakresie wiercenia studni ogrodowych. Chętnie odpowiemy na wszystkie dodatkowe pytania i rozwiejemy ewentualne wątpliwości. Pomożemy w doborze optymalnych rozwiązań, spełniających potrzeby konkretnego klienta. Zadzwoń lub napisz, a przygotujemy dla Ciebie indywidualną propozycję.